Налаштування ТБ


На цій сторінці Ви дізнаєтеся про технологію мовлення телебачення в IP- мережах, способи перегляду IPTV на комп′ютері і телевізорі, а також навчитеся налаштовувати Ваше мережеве обладнання і операційну систему для використання IPTV.

Послуга ″Телебачення″ надається третьою особою - провайдером програмної послуги згідно ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за агентським договором з ТОВ "Укрдатаком".

Наразі є декілька способів перегляду IPTV на комп′ютерах, ноутбуках, через теле-приставки, на Smart TV та інших пристроях.


Комп′ютер

Перегляд IPTV на комп′ютері

Перегляд телебачення на комп′ютері — це найдоступніший спосіб перегляду IPTV.

Для перегляду на комп′ютері Вам треба встановити один із запропонованих плеєрів.

IPTV player
IPTV player - це програвач, зібраний на базі IP-TV Player і заздалегідь налаштований на перегляд IPTV компанії . Ця програма є найбільш зручною і функціональною, вона працює тільки під операційними системами Windows.
Детальніше про IPTV - player
VLC player
VLC Player - універсальне рішення для перегляду IPTV. Він дещо програє в зручності і кількості функцій для перегляду телебачення IP-TV плеєру, але працює під усіма операційними системами: Windows, Linux, MacOS і інші.
Детальніше про VLC - playerТV приставки MAG-сумісні

Перегляд IPTV на TV-приставках MAG 322/275/270/254/410, Aura HD

ТV приставки серії MAG - це пристрої (ресівери), які приймають сигнал цифрового інтернет телебачення, що транслюється в нашій мережі, і передають його на екран телевізора. Приставки серії MAG розроблені як зручне, компактне і потужне рішення для перегляду інтернет телебачення на екрані вашого телевізора.

Під′єднавши приставки серії MAG до свого HD- телевізора або домашнього кінотеатру, Ви зможете насолоджуватися дійсно кришталево чистим HD- зображенням і по-справжньому реалістичним, об&primeємним звуком формату 5.1!

Крім того, Ви можете приєднати до приставки Ваші медіапристрої для відтворення аудіо- і відеофайлів. Приставка здатна перетворювати формат відеозображення спеціально під ваш телевізор.

Інструкція з налаштування IPTV на MAG- сумісних приставках:

MAG / Aura (старий інтерфейс)

MAG / Aura (новий інтерфейс)

MAG 410Smart телевізори

Перегляд IPTV на телевізорах Smart TV (Samsung, LG, Philips, Sony)

Багато користувачів вже мають телевізори зі Smart функціями. Однією з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV без додаткових пристроїв.

Існує декілька способів під′єднання IPTV телебачення до телевізора. Використання IPTV телебачення буде можливе завдяки установці на телевізор Smart TV спеціального додатку.

Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджети для перегляду IPTV на телевізорі, Ви повинні під′єднати телевізор до інтернету, після чого можна починати процедуру встановлення необхідного віджета.

Нижче представлені інструкції по налаштуванню IPTV в додатках SS IPTV і Peers.TV. Інформацію про те, як реєструватися і встановлювати додатки на Вашому Smart TV, дивіться в документації до телевізора.


Інструкція по налаштуванню IPTV на Smart TV:

Встановлення і налаштування SS IPTV на LG

Встановлення SS IPTV на Samsung (спосіб 1)

Встановлення SS IPTV на Samsung (спосіб 2)

Встановлення SS IPTV на Samsung (спосіб 3)

Налаштування SS IPTV

PeersTV

Інші пристрої

Перегляд IPTV на TV-приставках iNeXT

iNeXT TV — це сучасний пристрій для відмінного і неперевершеного перегляду відео-, аудіо- і фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і зображення (включаючи Full HD 1080p) на Вашому телевізорі! Одним натиском кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.


Інструкція по налаштуванню IPTV на iNext- сумісних приставках:

iNeXT TV

iNeXT TV 2e

iNeXT TV 4: встановлення і налаштування додатку Inext iptv player

Перегляд IPTV на Android пристроях

Якщо Ви бажаєте дивитися IPTV на android-пристрої (телефон, планшет, tv-приставка та ін.), то в першу чергу, знадобиться спеціальний додаток IPTV.

Програма дозволяє завантажувати плейлист з каналами у форматі m3u і дивитися ТБ. Після того, як Ви встановили додаток IPTV, його потрібно налаштувати.


Інструкція по встановленню та налаштуванню IPTV на Android пристроях:

IPTV


Перегляд IPTV на інших ТV приставках

Інструкція по налаштуванню IPTV на таких пристроях:

World Vision T62A

World Vision T62A LAN

World Vision I64